Nahrávací studio

Nahrávací studio Opava

Naše nahrávací studio bylo postaveno ve vysoké kvalitě dle požadavků britských producentů, se kterými úzce spolupracujeme a pořizujeme pro ně profesionální nahrávky. Nahrávací studio Nemoros je digitální a využívá k dosažení perfektního výsledku špičkovou hardwarovou i softwarovou výbavu. V našem studiu poskytujeme služby všem profesionálním i amatérským hudebníkům a zejména pak podporujeme mladé talenty. Kromě samotné nahrávky nabízíme i výuku zpěvu či práce s technikou a umožňujeme pořízení nahrávky i pro zcela nezkušené umělce či neumělce pro osobní potřebu. Nahrávky pořizujeme ve studiu nedaleko Opavy, nebo v nahrávacím studiu v Praze dle dohody. Sdělte nám všechna vaše přání a my vám sestavíme program přesně dle vaší potřeby.

Vybavení nahrávacího studia

Špičkové studiové mikrofony pro perfektní náběr zvuku

Nejdůležitější součástí studia je samotný náběr zvuku a proto používáme jen špičkové studiové mikrofony s perfektním lineárním náběrem 20 Hz – 20 KHz, nízkou úrovní vlastního šumu (signál/šum 82 dB) a potlačením ruchů dále od mikrofonu pro zpěvy a speciální mikrofony pro hudební nástroje.

 
 

Nahrávky i pro náročné hudební aranže

Využíváme nejnovější preampy a zvukové karty s minimální latencí (0,4 ms na 48kHz) srovnatelné s analogovým záznamem, díky kterým nahráváme v rozsahu až 192 KHz pro náročné a speciálně upravované hudební aranže.

 
 

Špičkové plug-iny pro dosažení nejvyšší kvality zvuku

Náběr kvalitního zvuku zpracováváme pomocí originálních plug-inů k dosažení nejvyšší kvality a přirozenosti zvuku, stejně jako správné barvy a stylu podání. V naší kolekci jsou plug-iny z dílen profesionálních studií jako studia Abbey Road a dalších. Umíme simulovat parametry široké škály speciálních mikrofonů, hudebních nástrojů. Zejména kytaristům se bude líbit náš široký výběr komb a speciálních zvuků světových značek.

 

Kvalitní hudební knihovny ze studia Abbey Road

Pro komponování a úpravy hudby využíváme kompletní výbavu Native Instrument s bohatou programovou základnou. Díky kvalitní hudební knihovně můžeme vytvořit velmi kvalitní hudbu od špičkových bicích souprav ze studia Abbey Road, přes syntetizátory a moderní zvuky až po kompletní orchestr.

 

 
 
Studio je speciálně zvukově upraveno profesionálními materiály k dosažení optimálního útlumu se správným frekvenčním rozsahem a ideálního náběru zvuku. Postprodukční studio má pak rozdílné parametry ideální pro poslech a mastering hudby.

 

 

Pro zpracování nahrávek, ale i pro komunikaci s umělci při nahrávání používáme odrušenou zvukovou techniku s odposlechy do reproboxů i jednotlivých studiových sluchátek v nahrávacím i postprodukčním studiu a monitory ve 4K – 5K rozlišení, na kterých se vzájemně vidíme a komunikujeme. Umělec se tak ve studiu cítí příjemněji.

 

 

Protože často tvoříme i dlouho do noci, aby byl výsledek perfektní, nabízí naše studio i odpočinek mezi nahráváním či možnost přenocování a relaxační oddech na terase v krásné zahradě s jezírky.

Naše služby

Zde máte souhrn služeb, které naše agentura nabízí

Zkušební nahrávky hudební i pěvecké, čistý náběr pro nastudování
Zkušební nahrávky s rychlými úpravami pro náhled singlu
Výukové nahrávky s rozborem jednotlivých pasáží
Demo nahrávky zpěváků i celých kapel s postprodukcí i bez ní
Komplexní postprodukce hudby i zpěvu
Oprava a čištění nahrávek, hudební poradenství
Kompletní mastering pro CD, Half playback, film apod.
Zajištění živých nahrávek hudby hudebníky
Studiové komponování a úpravy hudby a zvuku

Ceny nahrávacího studia

Ceny našich služeb jsou velmi příjemné i pro amatéry a nezkušené zpěváky. Hodinová práce studia již od 350,- Kč, kompletní nahrávka včetně postprodukce a masteringu již od 5.000,- Kč. Někteří talentovaní umělci mohou od nás získat značné cenové výhody, nebo i nahrávky zdarma při spolupráci s naší produkcí.

Hudební vydavatelství

Naše agentura NEMOROS je hudebním vydavatelem s vlastním ISRC kódem pro zvukové nahrávky CZM08 a zvukově obrazové nahrávky (video) CZT40. Jsme součástí světové publishingové společnosti KOBALT a zajistíme Vám vydání jakékoli hudby po celém světě včetně ochrany autorských a uměleckých práv i licencování vaší hudby po celém světě.

Produkce a umělci naší agenturyDalší služby agentury Nemoros

Umělci spolupracující s našim studiem

 

 

V případě  jakýchkoli dotazů a přání nás kontaktujte.

 

Kontakty

Copyrights ©2016: studio nemoros | vytvořil Jan Lasac