Sound events

OZVUČENÍ AKCÍ

 
Protože naše produkční agentura zajišťuje svým umělcům profesionální zázemí, vlastníme také kvalitní a moderní zvukovou aparaturu pro koncertní vystoupení našich umělců a hudební zkoušky. Naše aparatura se vyznačuje zejména zaměřením na hudební výkony a zpěv, tedy vysoce kvalitními bezdrátovými mikrofony, individuálními in-ear odposlechy a ozvučením s perfektním frekvenčním rozsahem. Využití takové zvukové aparatury nyní nabízíme i jiným klientům k různým příležitostem od ozvučení malých sálů, po veřejná vystoupení v kulturních domech či venkovních akcích za velmi dostupné ceny.

K ozvučení používáme nejnovější digitální technologie, 16 zvukových vstupů a 5 samostatných odposlechů v digitálním mixpultu Soundcraft Ui16, vše v minimálních rozměrech. Moderní ozvučení obsahuje již celou sérii speciálních hudebních efektů značek Lexikon, dbx a Digitech pro nastavení správné hudební atmosféry v libovolném prostředí.

K odposlechům pro umělce používáme až 5  vysokovýkonných odposlechů typ PA 215 KA s výkonem 500W nebo současně individuální značkové bezdrátové odposlechy in-ear AKG SST4500 s přijímači SPR4500 s vysoce kvalitním přenosem a doplňkovými anténami pro kvalitní signál i na velkých pódiích.

 

Používáme velké množství výhradně značkových zpěvových mikrofonů drátových, nejčastěji AKG D5 CS, 6 špičkových bezdrátových mikrofonů pro umělce v pohybu model AKG SR4500 s mikrofony AKG HT4500 s různými hlavami a speciální mikrofony pro ozvučení nástrojů.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_12d

Výkonné reproduktory jsou značkové JBL série PRX718 včetně samostatných basových subwoferů pro dokonalý poslech celého rozsahu hudby, včetně velmi nízkých tónů. S výkonem 2×3 KW lze snadno ozvučit jak velké sály, tak i menší venkovní prostory. V případě potřeby lze systém rozšířit o další reproduktory do jiných prostor apod. v rozsahu dalších 4 x 500 W 

ipad-novy

Náš moderní digitální mix pult pracuje virtuálně a je ovládán z Ipadu či počítače volně v prostoru. Již žádné kabely, žádné mixpulty uprostřed parketu. Aparatura je velmi malá, skladná a nikde nezavazí kabely ani mixpult. Výborné řešení i pro malé prostory či prostory bez zvukařského místa.

Veškerou zvukovou aparaturu přivezeme našim speciálním vozidlem s devíti místy k sezení, vhodné i pro dopravu celé hudební skupiny. S klimatizací, zvukovou aparaturou a navigací poskytuje toto vozidlo příjemnou a velmi ekonomickou přepravu hudebníků s veškerým vybavením. Vozidlo si lze pronajmout i na libovolné soukromé akce, vlastní koncerty apod. Zakázky dodáváme i s řidičem, zvukařem a potřebnou obsluhou dle dohody.

Naše služby

 

Zde najdete možnosti využití našich služeb

Ozvučení libovolných malých konferencí, soukromých a firemních akcí
Ozvučení svateb a oslav ve venkovním i vnitřním prostředí
Ozvučení hudebních zkoušek, výuka a trénink práce na pódiu
Ozvučení koncertů, zábavných show a veřejných akcí
Ozvučení obecních akcí, vystoupení mladých talentů, škol i amatérských umělců
Ozvučení diskoték a zábav ve vnitřním i venkovním prostředí
Doprava umělců a hudebních skupin včetně nástrojů, vybavení a aparatury
Pronájem speciálního 9 místného dodávkového vozidla

CENY

 
Cena pronájmu aparatury se odvíjí od rozsahu zakázky, vzdálenosti a doby využití. Ceny však začínají již od 4.000,- Kč a koncertní vystoupení lze kvalitně a profesionálně nazvučit již od 6.000,- kč. Pronájem speciálního dodávkového vozidla je již od 10,- Kč/km dle rozsahu zakázky. Kontaktujte nás se svými požadavky a my vám připravíme rozsah služeb a cenu k vaší spokojenosti.

Další související služby:

 
Naše produkční agentura má obrovské zázemí v oblasti profesionální techniky, studií a manažerů a můžeme proto našim klientům nabídnout nejen zvučení, ale i fotografické a filmové služby, které najdete na těchto stránkách, stejně jako dodání umělců, zpěváků, tanečníků apod. prostřednictvím naší produkční agentury až po komplexní pořadatelské služby, tedy i uspořádání celé akce na klíč včetně PR, reklamy a dalších souvisejících služeb. Navštivte naše další stránky:
 

V případě  jakýchkoli dotazů a přání nás kontaktujte.

Kontakty

Copyrights ©2016: studio nemoros | vytvořil Jan Lasac