Foto studio

FOTO STUDIO

 
Naše produkce se neobejde bez kvalitní fotografie a focením se zabýváme již od samého počátku naší agentury. Do našeho portfolia patří reklamní fotografie včetně dalšího grafického zpracování, přírodní foto a foto obrazy, modelová a portfoliová fotografie včetně módních aktů a glamour, akční fotografie na svatbách, oslavách a akcích a samozřejmě díky našemu hudebnímu zaměření i fotografie koncertní, skupin a zpěváků se zaměřením na osobní portfolio, PR propagaci, merchandising, plakáty apod. Našim zákazníkům nabízíme profesionální práci zkušených fotografů pracujících s profesionální technikou a zaručujících kvalitu odvedené práce. Veškeré fotografické práce digitálně zpracováváme dle přání zákazníka. Pracujeme po celém území ČR i v zahraničí. Využíváme fotoateliéry v Opavě, Ostravě a Praze.

fotak

K naší práci využíváme jen profesionální techniku značek SONY a CANON, včetně vysoce kvalitních skel, tedy objektivů pro všechny příležitosti od Makro snímků až po vzdálené snímky s teleobjektivy.

capitol-paris-studio-a-1280x768

Veškeré fotopráce digitálně zpracováváme a dodáváme jen hotový kvalitní produkt. K naší práci používáme výkonné počítače a monitory 4K-5K rozlišení pro dokonalost fotografie  a věrnost barev. K fotografiím nabízíme i grafické úpravy, fotoobrazy, animace a retuše, výrobu plakátu, obrazu či reklamní plachty dle přání zákazníka.

foceni 

K focení patří i perfektní příprava. Kromě profesionálních foto studií poskytujeme zákazníkům i práce vyzážistky, stylisty, kadeřnice a zajistíme i lokace pro ideální fotografické pozadí dle požadavku. Náš tým splní všechna vaše očekávání.

Naše služby

Umělecké fotografie
Foto pro PR, merchandising, plakáty a propagaci
Focení koncertů a společenských akcí
Focení svateb, oslav a soukromých akcí
Focení modelky, akt, glamour, portfolio
Focení dětí, matek s dětmi a jiné rodinné foto
Zakázkové a reklamní foto s digitálním zpracováním

Ceny

 
Ceny našich zakázek jsou příjemné i pro soukromé účely, svatby a oslavy, na které již nepronajímáme drahou foto techniku a využíváme kompletní vlastní zázemí. Cena každé zakázky je individuálně dojednána dohodou, studiové a časové práce od 350,- Kč/hod. Kontaktujte nás s vašimi požadavky.

Související služby

 
Využijte našich dalších služeb agentury, jako jsou filmování, ozvučení, pořadatelská a organizační činnost a získejte tak výhodnou cenu na balíček služeb, či další služby zdarma. V rámci podpory mladých umělců poskytujeme při spolupráci s naší agenturou mnoho služeb zdarma, či zvýhodněné ceny.
Navštivte naše další stránky:
 

V případě  jakýchkoli dotazů a přání nás kontaktujte.

Kontakty

Copyrights ©2016: studio nemoros | vytvořil Jan Lasac