Film studio

FILMOVÉ STUDIO

 
Naše agentura se od svého počátku zabývá filmovým zpracováním libovolných událostí, natáčením videoklipů a akcí z oblasti hudby a kultury, reklamními a propagačními spoty, dokumenty a záznamy pro internet i TV a spolupracujeme i se zahraničními TV a partnery. Naše studio je vybaveno kvalitní digitální střižnou, profesionální nahrávací a kamerovou technikou a spolupracujeme s odborníky a filmovými štáby pro realizaci zakázky libovolného rozsahu. Natočíme, zpracujeme, zmasterujeme, vybavíme hudbou a vydáme jakékoli filmové či filmově hudební dílo v profesionální kvalitě. Naše studio nabízí i zpracování jakýchkoli vlastních i starých záznamů, remastering, dubbing filmů či vlastních záznamů a úpravu do konečné podoby dle přání v rozlišení až 4K UHD.

Základem každého filmu je profesionální kamerová technika, kterou využíváme zejména od značky SONY s výbavou kvalitních objektivů pro natáčení od makro světa až po vzdálené objekty snímané kvalitními teleobjektivy

stabilizator-filmove-studio

Naše studio je plně vybaveno nutnou podpůrnou technikou pro kvalitní záznam, zejména pak vyvažovači a stabilizátory pro plynulé záznamy v terénu a za pohybu, stativy a slidery pro umělecké pohybové záběry, speciálními filtry a dalšími doplňky.
 

master-kit-bez

Osvětlení je důležitá součást každého natáčení a proto jsme vybaveni nejen kamerovými, ale i studiovými světly pracujícími i v terénu bez přívodu elektřiny.

voda-nahravaci-studio

Natáčíme i záběry v mokru a přímo pod vodou v rozlišení až 4K. Bazény, rybníky i mořský život poskytují skvělé záběry pro jakékoli účely.

detail-filmove-studio

Naše profesionální technika umí natáčet i speciální zpomalené záběry ve vysoké kvalitě. Díky profesionální technologii natáčíme na první pokus. Snímky jsou velmi užívané u videoklipů, svatebních klipů, přírodních záběrů, sportovních výkonů apod.

Naše střihové studio je vybaveno třemi monitory 4-5K rozlišení a profesionálním zakázkovým počítačem pro on-line střih a editaci. Naše studio umožňuje i profesionální on-line dubbing přímo v nahrávacím studiu při sledování dubbovaného filmu v rozlišení až 4K. Dubbing se často používá nejen pro překlad, ale i kvalitní ozvučení vlastních záběrů. Našim klientům poskytujeme libovolný výchozí formát videa od internetu, přes BD, TV kvalitu až po nejvyšší rozlišení 4K UHD.

Naše služby

Zde máte souhrn služeb, které naše filmové studio nabízí

Hudební videoklipy
Osobní a profilové medailonky
Svatby, oslavy – klipy a filmové záznamy
Záznamy koncertů a kulturních akcí
Filmové dokumenty a krátké filmy
Záznamy pro TV, rozhovory, dokumenty, reklamy
Zpracování a přeformátování cizích záznamů
Animace a speciální obrazové úpravy

CENY

 
Ceny našich služeb jsou velmi přívětivé i přes to, že pracujeme s profesionální a velmi drahou technikou. Naše vybavení slouží především k našim vlastním účelům a zákazníci tak mohou využít naše studio k pořízení profesionálního záznamu za velmi přijatelné ceny. Práce ve studiu již od 350,- Kč/hod, natáčení profesionální technikou od 5.000,- Kč/ včetně kameramana. Konečná cena každého záznamu je závislá na rozsahu natáčení, velikosti štábu a konečného zpracování. Cenovou nabídku Vám rádi na požádání připravíme. 

Související služby

 
Naše agentura NEMOROS je vydavatelem zvukově obrazových záznamů a zajistíme Vám k natočenému hudebnímu klipu, nebo filmu s hudebním podkladem i jeho vydání s registrací a ochranou práv. Naše agentura nabízí i mnoho dalších služeb, které můžete společně s filmovými službami získat za velmi výhodnou cenu, nebo i zdarma. Podporujeme mladé umělce, kterým poskytujeme výhodnější podmínky, nebo je i podporujeme na náš účet. Navštivte naše další stránky.
 

V případě  jakýchkoli dotazů a přání nás kontaktujte.

Kontakty

 

 

 

 
Copyrights ©2016: studio nemoros | vytvořil Jan Lasac